Fot. dolnoslaska.policja.gov.pl

Kilka dni temu pisaliśmy na łamach naszego portalu o sytuacji z głogowskiego sklepu. Mowa o policjancie, który uratował życie 4-letniemu chłopcu dławiącemu się lizakiem. Tym funkcjonariuszem jest sierżant Filip Jarzynka, który był w tym czasie na interwencji w markecie. Słysząc wołania matki o pomoc, natychmiast udzielił chłopcu pomocy. Za ten bohaterski czyn podziękował mu Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Dariusz Wesołowski oraz matka chłopczyka i sam 4-latek.

O sytuacji w głogowskim markecie więcej pisaliśmy TUTAJ

Wczoraj, Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu oficjalnie podziękował i pogratulował wzorcowej postawy głogowskiemu funkcjonariuszowi – Filipowi Jarzynce.

Fot. dolnoslaska.policja.gov.pl

Jak powiedział Komendant – to duma, że w naszych szeregach są policjanci, którzy z takim poświęceniem i profesjonalizmem wykonują swoją służbę i pozostają wierni słowom roty ślubowania. Naszemu koledze gratulujemy postawy godnej naśladowania i jesteśmy dumni, że jest szeregach Dolnośląskiej Policjimówi Aleksandra Pieprzycka z Zespołu Prasowego KWP we Wrocławiu.

Festiwal Kransoludków w Parku Staromiejskim – pomysł na aktywny weekend!

Poprzedni artykuł

Syców. Mężczyzna w toyocie próbował porwać 8-latkę? Policja bada sprawę

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.