Policjanci Komisariatu Policji Wrocław – Psie Pole, pojechali do jednego z mieszkań, aby sprawdzić, czy nie ukrywa się w nim 29-letni mężczyzna. Z informacji, które posiadali funkcjonariusze wynikało, że nie stawił się on do zakładu karnego w celu odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Po wejściu do środka, policjanci od razu wyczuli unoszący się zapach marihuany. Chwilę później w pokoju zajmowanym przez mężczyznę, ujawnili ponad 100 porcji marihuany i blisko 500 porcji amfetaminy. Ważenie zabezpieczonych narkotyków potwierdziło, że z posiadanej ilości, można byłoby uzyskać ponad 600 porcji handlowych. Funkcjonariusze znaleźli też sporą ilość worków strunowych, co może świadczyć o tym, że podejrzany zajmował się również ich rozprowadzaniem.

Mundurowym próbował tłumaczyć, że środki zakupił dzień wcześniej, specjalnie na potrzeby organizowanej przez siebie imprezy urodzinowej. Teraz zarówno goście, jak i sam jubilat będą musieli odłożyć świętowanie rocznicy co najmniej o 10 miesięcy, bo właśnie na tyle trafił do aresztu

Dodatkowo mężczyzna odpowie także za czyn z art. 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, który zagrożony jest karą do 10 lat pozbawiania wolności. Jeżeli potwierdzi się również fakt, że 29-latek zajmował się rozprowadzaniem substancji zabronionych, poniesie także odpowiedniość karną za ten czyn. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

Poprzez: Policja Wrocław

Lidera Sparty Wrocław czeka dłuższa przerwa

Poprzedni artykuł

Horror w Lublinie dla Sparty Wrocław

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.