fot. OtoMoto.pl

Na popularnym portalu otomoto.pl ukazało się ogłoszenie sprzedaży nietypowego pojazdu, który niegdyś parkował na placu Solnym. To Fiat Seicento z 1999 roku. Jego cena to 680 tys.  złotych. Tyle brakuje do kwoty potrzebnej na leczenie 2-letniego Daniela Boiko.

Chłopiec walczy z najcięższym dzięcięcym nowotworem – neuroblastomą.

Samochód jest w bardzo dobrym stanie, mało je, pilnuje nocą parkingu, nie wymagający, przegląd techniczny i ubezpieczenie są aktualne. Jeśli chcesz wypromować swój biznes w niestandardowy sposób, ten psi samochód jest dla Ciebie. Jako bonus zostaniesz sfotografowany na każdym skrzyżowaniu, rozweselisz i rozśmieszysz, przedłużając tym samym życie konkretnej osoby – czytamy w ogłoszeniu.

Pan Sergey Boiko, tata chłopca, wpadł więc na pomysł, aby nagłośnić zbiórkę i jak najszybciej zebrać środki na leczenie swojego synka.

Futrzanym Fiat Seicento jeździ ulicami Wrocławia, zwracając uwagę przechodniów. Ci chętnie robią sobie przy nim zdjęcie, zostawiając przy okazji zostawiają pomoc dla ciężko chorego chłopca. Chętnie mogą się także przejechać nietypowym samochodem, który inspirowany jest filmem “Głupi Głupszy”.

fot. Piotr Krejner

Podolski przyjedzie do Wrocławia! Znamy datę meczu ze Ślęzą!

Poprzedni artykuł

Jacek Sutryk zapowiada: “Linia okólna nr 345 na Wielkiej Wyspie!”

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.