Znamy szczegóły drugiej edycji charytatywnej gali Boxing Challenge. Za niespełna miesiąc, a dokładniej 03 lipca na Stadionie Wrocław, przy ul. aleja Śląska 1, odbędzie się kolejna część amatorskiej gali bokserskiej. Za wydarzeniem stoi Fundacja Cancer Fighters, która od lat wspiera i motywuje do walki dzieci zmagające się z chorobami nowotworowymi.

Tej nocy zawodnicy będą walczyć o coś więcej niż zwycięstwo. Cel jest jeden, zebranie funduszy dla Podopiecznych Fundacji. W pojedynkach zawalczą zawodnicy, którzy na co dzień zajmują najróżniejsze stanowiska, jednak łączy ich jedno. Pasja i miłość do sportów walki!

Trzeciego lipca oprócz emocjonujących pojedynków i świetnej atmosfery możemy się spodziewać wyjątkowej oprawy na najwyższym poziomie. Muzyka na żywo, światła, profesjonalny ring, oraz masa znanych i lubianych ambasadorów to tylko ułamek tego, co przygotowali dla nas włodarze Fundacji Cancer Fighters.

— Już po raz drugi łączymy przyjemne z pożytecznym. Walka to nieodłączny element naszej Fundacji. Walczymy na ringu i poza nim, a wszystko po to, by pomóc naszym Podopiecznym. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i przebiegu pierwszej edycji Boxing Challenge, dlatego mamy cichą nadzieję, że i tym razem dostarczymy dużo niezapomnianych emocji zawodnikom i kibicom. Oczywiście priorytetem są dzieci, które są naszym motorem napędowym. Bez nich ten event nie miałby sensu. Jeśli macie czas i chcecie pomóc, to wpadajcie na Stadion Wrocław, bo razem pobijemy raka! — mówi prezes Fundacji Marek Kopyść.

Fundacja Cancer Fighters niesie pomoc w jedenastu miastach Polski od 2015 roku. Ich głównym zadaniem jest finansowanie profilaktyki zdrowotnej, refundacja kosztów leczenia oraz zakup sprzętu medycznego.

Nasza Fundacja opiera się na osobach, które miały styczność lub same przechodziły przez chorobę nowotworową, a co za tym idzie, doskonale znamy potrzeby walczących z rakiem. Boxing Challenge to jedna z wielu akcji charytatywnych, które mają na celu polepszyć jakość życia naszych Podopiecznych i ich rodzin”. – mówi Tomasz Jezierski, pracownik Fundacji Cancer Fighters.

Jeśli te słowa Was nie przekonały, to zachęcamy do sprawdzenia fotorelacji z ubiegłego roku. Tam najlepiej widać, dlaczego warto wziąć udział w charytatywnej gali Boxing Challenge II.

Patronem medialnym nadchodzącego wydarzenia jest nasza redakcja.

Piotr Krejner
fot. mat.pras.

Gitarowy Rekord Świata! Do wygrania gitara z unikatowym malowidłem! Zobacz jak wygląda!

Poprzedni artykuł

Samochody w końcu wrócą na wiadukt wzdłuż Kowalskiej. Wiemy kiedy koniec remontu

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.