Na sygnaleWiadomościWideo/Galerie

Fitblogerka z Wrocławia sprawdza czy zda test sprawnościowy do policji [WIDEO]

0

Wrocławska Fitblogerka Marta Henning podjęła się jednego z wyzwań jakim jest test sprawnościowy właśnie do policji. Zobacz czy go zdała.

Zaproponowała nam, że bardzo chciałaby sprawdzić się w teście sprawnościowym jaki przechodzą na egzaminie wstępnym kandydaci do Policji. Pokazała tym samym jak taki test wygląda z bliska i czy na jego przejście wymagana jest rzeczywiście dobra kondycja fizyczna. Zapraszamy do obejrzenia filmu przygotowanego przez zespół Marty – Codziennie Fit, a wszystkich zainteresowanych bądź zmobilizowanych chociażby tym filmem – do spróbowania sił w naszych szeregach – mówi asp. szt. Monika Kaleta z KWP we Wrocławiu.

Służba w Policji cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko w kwestii stabilizacji zatrudnienia, ale również jako praca dająca szanse rozwoju i awansu.

Na starcie tej kariery zawodowej otrzymujemy uposażenie miesięczne w wysokości blisko 3880 zł na rękę. W przypadku osób do 26 roku życia, ta kwota to 4220 zł. Ustawa modernizacyjna służb mundurowych od 2022 roku przewiduje kolejne podwyżki dla policjantów.

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Wydziale Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy ul. Połbina 1, bądź w komendach miejskich i powiatowych woj. dolnośląskiego. Wszelkie informacje na temat doboru do służby w szeregach Policji znajdują się: TUTAJ!

W przypadku pytań istnieje też możliwość kontaktu z Wydziałem Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu pod nr tel. 47 871 34 47 lub 47 871 40 44.

Rada Rozwoju Obszaru Gospodarczego przy Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Poprzedni artykuł

60 tysięcy złotych do rozdania w Magnolia Park i kosmiczne rabaty z okazji Black Weekend!

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.