Wrocławski fintech PayEye, który pierwszy na świecie wprowadził płatność tęczówką oka będzie obecny na Singapore Fintech Festival – największym na świecie wydarzeniu branży finansów i technologii.

To wyróżnienie spółka otrzymała w ramach obecności na Impact Finance’20, który pod koniec listopada zorganizowano w Warszawie. Prezentacja PayEye spotkała się z zainteresowaniem i bardzo pozytywną recenzją jurorów, oceniających startupowe prezentacje podczas Impact Finance’20, pierwszego w regionie Europy Środkowej i Wschodniej wydarzenia dla ekspertów ze świata bankowości, płatności, technologii i commerce.

Sama obecność na Impact to dla PayEye ogromne wyróżnienie – wrocławski startup został uznany za jeden z dwunastu najciekawszych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Prezentacja firmy na wydarzeniu okazała się przepustką na Singapore Fintech Festival, który zaplanowano w dniach 7 – 11 grudnia 2020 r. ImpactCEE, organizator Impact finance’20 nawiązał strategiczne partnerstwo z Singapore Fintech Festival, w ramach którego na poniedziałek 7 grudnia zaplanowano dodatkowe sesje.

SFF 2020 łączy globalną społeczność FinTech w celu omówienia kluczowych globalnych wyzwań związanych z odbudową gospodarki po pandemii oraz pomoże uczestniczącym firmom w budowaniu nowych kanałów sprzedaży i partnerstw oraz generowania planów inwestycyjnych na najbliższe lata – tłumaczą organizatorzy.

Singapore Fintech Festival i jego piąta edycja, to największe na świecie wydarzenie fintechów, które realizowane jest w trybie hybrydowym, łączące internetową platformę eventową i ponad 40 fizycznych wydarzeń w FinTech hubach na całym świecie. Tegoroczne SFF zgromadzi międzynarodowych liderów w dziedzinie finansów, biznesu, rządu, technologii i środowiska akademickiego.

  • Przypomnijmy już wcześniej sygnalizowane w naszym portalu informacje. Wrocławski fintech PayEye, jako pierwszy na świecie wprowadził biometrię oka do komercyjnego zastosowania w płatnościach.
  • Zaproszenie do tego autorskiego projektu naukowców, ekspertów z branży IT oraz finansów sprawiło, że powstał wyjątkowy – wygodny system płatniczy oparty na własnych, innowacyjnych rozwiązaniach.
  • Rozwiązania te wspólnie tworzą pełny ekosystem payeye, który opiera się na akceptacji płatności oraz identyfikacji użytkownika za pomocą biometrii tęczówki oka – obecnie najbezpieczniejszego sposobu identyfikacji użytkownika.
  • Płatność PayEye dostępna jest w blisko 70 miejscach we Wrocławiu i jego okolicach, a więcej dowiesz się klikając TUTAJ.
  • Więcej informacji na temat Singapore Fintech Festival po kliknięciu TUTAJ.

Oszustwo „na e-mail z ZUS” – nie otwieraj załączników z nieznanych źródeł i nie udostępniaj swoich danych nieznanym podmiotom

Poprzedni artykuł

ZOO bliżej wrocławian – nosorożec indyjski przy Rynku

Następny artykuł

Możesz także polubić

1 Treść komentarza

  1. […] Jedną z przewag tego rozwiązania ma być krótsza ścieżka zakupowa i biometria, rozwijana na szeroką skalę przez wrocławian i właśnie dlatego do obecnych i przyszłych użytkowników płatności okiem od PayEye trafiają informacje o wygaszeniu obsługi konta przez stronę www. Na temat usługi PayEye informowaliśmy w naszym portalu już kilkakrotnie. […]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.