Lexus, Jeep, Mazda, Jaguar, Range Rover i inne marki – w jednym miejscu. W Magnolia Park rozpoczął się Festiwal Samochodowych Nowości. Podczas wydarzenia prezentowane są jesienne premiery, tegoroczne nowości i kultowe modele z lat ubiegłych.

Na corocznym Festiwalu Samochodowych Nowości w Magnolia Park tradycyjnie pokazywane są auta, które dopiero co trafiły do salonów. Przykłady to Renault Clio E-Tech Hybrid, nowa KIA Sorento z napędem hybrydowym i nowa Toyota Yaris. Nie trzeba jeździć po wielu salonach, żeby obejrzeć i porównać wybrane modele. Wystarczy przyjechać do Magnolia Park. To gratka nie tylko dla fanów motoryzacji, ale dla wszystkich osób, które korzystają z samochodów na co dzień – zachęca dyrektorka Magnolia Park Joanna Sawośko-Duda. Na festiwalu prezentowane są także samochody, które zdobyły uznanie fanów nieco wcześniej m.in. Suzuki Swift i Vitara.

Oprócz absolutnych premier są tegoroczne nowości, a wśród nich Hyundai Santa Fe i Tucson, Lexus UX 200, nowy Nissan Leaf i Fiat 500. Trwający festiwal to doskonała okazja do przyjrzenia się najnowszym trendom w motoryzacji. Dużą część kolekcji prezentowanej w Magnolia Park stanowią auta z napędem hybrydowym. Na wyróżnienie zasługuje Jeep Renegade 4xe, premiera z tego miesiąca. Ta nowa hybryda jest pierwszym takim modelem wypuszczonym na drogi przez markę Jeep. Niedługo do Magnolia Park dojadą takie perełki jak elektryczna Mazda MX-30 i sportowe Subaru BRZ – zapowiada Jarosław Forszewski z Oxxford Design, współorganizator festiwalu.

Festiwal Samochodowych Nowości zakończy się 31 października. Wstęp jest bezpłatny. Samochody zaparkowały na poziomie 0.

Książka roku, debiut i całokształt pracy twórczej – nagrody SILESIUS przyznane

Poprzedni artykuł

Jest izolatorium we Wrocławiu – kierują tu lekarze lub inspektorzy sanitarni

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.