Jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości? Innowacyjność receptą na sukces w biznesie? Jak pozyskać fundusze europejskie?

To tylko jedne z wielu tematów, które zostaną poruszone podczas bezpłatnych spotkań w inQUBE Uniwersyteckim Inkubatorze Przedsiębiorczości działającym przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

O efektywnym prowadzeniu biznesu, już od 20 stycznia do końca lutego, na blisko 20 wydarzeniach, opowie kilkunastu przedsiębiorców, naukowców i praktyków biznesu. Wiedzą i doświadczeniem podzielą się podczas warsztatów, konsultacji, wykładów i konferencji. W wydarzeniach mogą wziąć udział osoby, które prowadzą działalność gospodarczą lub dopiero planują ją otworzyć.  Na spotkania obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona.

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości oferuje oprócz przedsięwzięć edukacyjnych miejsca do pracy i spotkań biznesowych. Najemcy biur i co-worku mają dostęp do budynku 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. W inQUBE można także zarejestrować firmę, korzystać z recepcji i wirtualnego adresu. Po więcej szczegółowych informacji na temat organizowanych przez nas wydarzeń zapraszam do inQUBE. Na poniższej infografice zamieszczamy szczegółowy harmonogram.

Udawał dobrodzieja – okazało się, że to złodziej

Poprzedni artykuł

Palmy, archipelag i wyspa – rozmaitość pomysłów do Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2020

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.