Europejskie Centrum Szkoleniowe – Infor Academy rozpoczęło działalność we Wrocławiu. Infor jest czołowym dostawcą aplikacji biznesowych.

Siedziba mieści się w Retro Office House przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Od trzech lat funkcjonuje tu Center of Excellence, gdzie pracuje ponad 330 pracowników. Uruchomienie nowej agendy, jaką jest Infor Academy wiąże się z zatrudnieniem jeszcze w tym roku kolejnych 70 osób. Poszukiwane są przede wszystkim osoby z wykształceniem i doświadczeniem w sektorze IT. Mile widziani są również kandydaci ze znajomością języków obcych. Nie ma wymogu, by poligloci mieli wcześniejsze doświadczenie zawodowe z branżą IT.

Infor Academy jest pierwszą tego rodzaju jednostką na świecie. Odpowiada za szkolenia pracowników i partnerów Infora z zakresu najnowszych produktów i technologii. Do Wrocławia trafi zatem każdy nowy pracownik, zatrudniany przez firmę Infor w Europie.

Na całym świecie Infor produkuje oprogramowanie dostępne w chmurze, obsługujące kompletny zakres procesów dla wybranych branż. Zatrudnia ponad 17 tys. pracowników i ma 68 tys. klientów w ponad 170 krajach.

Narodziny dziecka to narodziny mamy i taty – jest nowa szkoła rodzenia

Poprzedni artykuł

Zmiany w Programie Rodzina 500+ – dowiedz się więcej

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.