Różnego rodzaju działania dla społeczności lokalnych zyskują coraz większą popularność. Wiele firm, fundacji, stowarzyszeń czy też grup przyjaciół oferuje aktywności dla mieszkańców miast, w których działają. Tego jak tworzyć podobne akcje uczą e-efektywni.org

Do niedawna często mogliśmy zauważyć amatorów biegania podczas biegów charytatywnych, tancerzy podczas zumby dla chorych dzieci, akcje sprzątania świata. Wszystkie te inicjatywy zostały zorganizowane dzięki umiejętności skutecznego zarządzania projektami organizatorów.  

Tego typu akcje może zorganizować każdy, kto tylko ma ciekawy pomysł, chęci do działania i wie jak. Z pomocą wychodzą e-fektywni.orgUczMy się tworzyć projekty”, gdzie uczestnicy będą mogli nauczyć się kompleksowo prowadzić akcje według swoich pomysłów i używać do tego odpowiednich, nowoczesnych narzędzi do zarządzania projektami. W przyszłości, umiejętności nabyte podczas projektu, z pewnością zaowocują także większymi możliwościami na rynku pracy. 

W ramach projektu zorganizowane zostaną: 
  • szkolenia,  
  • trening interpersonalny,  
  • coaching, mentoring,  
  • oraz realizacja autorskich projektów.  

Co więcej jest to możliwość poznania ciekawych ludzi, którzy również chcą działać aktywnie i realizować swoje pomysły.  

Czas pandemii warto przeznaczyć na rozwój

Pandemia od roku ogranicza organizację eventów, ale to właśnie teraz jest czas, by dowiedzieć się jak wykorzystać swoje pomysły i przerodzić je w działania, gdy pandemia ustąpi. Warto w tym czasie zadbać o swój rozwój i zdobyć kompetencje na całe życie, które są cenione przez pracodawców w wielu branżach, między innymi w IT, PR, NGO czy przy prowadzeniu własnego biznesu. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy lubią pracować z ludźmi, mają głowy pełne pomysłów i chęci, by zmieniać swoje otoczenie na lepsze lub po prostu świadomie organizować ciekawe działania, do udziału w projekcie e-fektywni.org. 

Zapisy możliwe są: TUTAJ!

Poszukiwania kobiety ze zdjęcia zakończone! To dentystka

Poprzedni artykuł

7 283 nowych przypadków COVID-19. Dolny Śląsk trzeci wśród województw

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.