Spotkanie wokół muzyki, bezpłatny koncert legendy polskiego rapu, a w tle niezwykłe neonowe podwórko.

W niedzielę, 26 lipca Strefa Kultury Wrocław zaprasza na muzyczną kontynuację letniego sezonu w Recepcji. Drugim gościem wakacyjnego cyklu będzie Piernikowski! Niedzielne popołudnie na podwórku przy Ruskiej 46a dedykowane będzie fanom brzmień na styku rapu i alternatywy. Tym razem koncert w ramach cyklu „Granie na czekanie”, odbędzie się już nie w internecie, a zainauguruje muzyczne wydarzenia na żywo w Recepcji!

Spotkanie z artystą rozpocznie się od wyjątkowej, wakacyjnej odsłony Dogrywek – prowadzonych dotychczas w Barbarze rozmów wokół muzyki, które na letni czas przeniosły się na wypełnione neonami podwórko przy ul. Ruskiej.

Niedzielna rozgrzewka przed koncertem rozpocznie się o godzinie 17:00 i poprowadzi ją Maciek Przestalski. Mimo zmiany miejsca formuła spotkania pozostaje bez zmian – pytać można o wszystko i w każdej chwili! Transmisja Dogrywek (godz. 17:00) odbędzie się, dzięki współpracy z PIK Wrocław, na żywo na Facebooku Barbary, Recepcji i Strefy Kultury Wrocław. Spotkanie obejrzeć będzie można wyłącznie w internecie. Po rozmowie, podczas której muzyk z pewnością opowie widzom nie tylko o swoich inspiracjach, najlepszych, a może i najgorszych koncertowych doświadczeniach, ale też o współtworzeniu eksperymentalnego projektu hip hopowego Syny, przyjdzie pora na pierwszy w tym sezonie koncert na żywo.

Koncert Piernikowskiego zaplanowano punktualnie na godzinę 20:30 w niedzielę 26 lipca 2020 wstęp wolny – liczba miejsc ograniczona.

Bezpieczeństwo i higiena koncertu: podczas występu najważniejsze będzie bezpieczeństwo i zdrowie uczestników. W koncercie będą mogły wziąć udział tylko osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej (noszenie maseczki ochronnej). Podczas wydarzenia organizatorzy proszą o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie 2-metrowych odstępów między poszczególnymi uczestnikami na terenie całego podwórka. Więcej informacji: TUTAJ

„Ogród naturalny” – malarska reminiscencja

Poprzedni artykuł

Kropla raju na Dolnym Śląsku – w Wojsławicach można się… zakochać [VIDEO]

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.