Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich, wykonując czynności służbowe w jednym z prywatnych mieszkań na terenie gminy, zlikwidowali linię produkcyjną służącą do wytwarzania nielegalnego alkoholu, a także zabezpieczyli sporą jego ilość.

„Czysta, rum, dąb, łycha’’ – takie napisy policjanci zauważyli na plastikowych pojemnikach w jednym z mieszkań na terenie Kątów Wrocławskich. W pomieszczeniu unosiła się woń przetwarzanego alkoholu, którego policjanci chwilę później, zabezpieczyli ponad 320 litrów. Oprócz beczek, znajdował się on w różnego rodzaju butelkach i słoikach. Funkcjonariusze ujawnili także nielegalną linię produkcyjną i przesłuchali podejrzewanego o wytwarzanie oraz wprowadzenie do obrotu napojów alkoholowych.

Podczas kontroli ujawniono m.in. pojemniki plastikowe, słoiki i różnego rodzaju butelki, które stały w sprawdzanym pomieszczeniu, a także schowane były w znajdujących się w nim meblach. Łącznie funkcjonariusze przejęli ponad 320 litrów nielegalnego alkoholu. Oprócz tego inne puste pojemniki czekały już na napełnienie, a także zaetykietowanie. Zabezpieczono ten zakazany prawem towar.

W sprawie policjanci przesłuchali też 34-latka, podejrzewanego o wytwarzanie oraz wprowadzenie do obrotu napojów alkoholowych bez wymaganego zezwolenia. Mężczyzna podejrzewany o wytwarzanie oraz wprowadzenie do obrotu nielegalnych napojów alkoholowych odpowie teraz przed sądem.

Poprzez: dolnoslaska.policja.gov.pl

Uzależnienie ma wpływ na miłość – każde!

Poprzedni artykuł

Na tablicy 1:1 – wynik jednak nie opisuje całego meczu

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.