Do zdarzenia z udziałem trzech pojazdów doszło nieopodal miejscowości Osiek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 36-letni kierowca samochodu marki renault jadący w kierunku miejscowości Jaroszów z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzył się z ciężarówką, po czym odbił się od niej i zderzył z pojazdem marki fiat, który jechał za ciężarówką. Trzy osoby zostały ranne i przewiezione do szpitali.

Przez około dwie godziny droga krajowa numer 5 była zablokowana w obu kierunkach, a samochody osobowe zostały skierowane objazdami przez lokalne drogi. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej przekazała nam właśnie informację, że za kilka minut ruch będzie odbywał się wahadłowo więc kierowcy ciężarówek będą mogli w końcu ruszyć.

Rannych przetransportowano do szpitali we Wrocławiu, Świdnicy i Legnicy. Najpoważniejszych obrażeń doznał kierowca renault, który został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Piotr Krejner

Pierwsze przeszczepy serca we Wrocławiu. Historyczny moment w USK

Poprzedni artykuł

Poznaliśmy oferty na prace projektowe. A4 – Wrocław-Krzyżowa i S5 – Sobótka-Bolków

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.