Dolny ŚląskWideo/Galerie

Czas na kanikułę – do wymarzonych miejsc można dojechać kamperem, rowerem i pociągiem [VIDEO]

0

Na wakacje jechać chcemy, ale pamiętajmy o zachowaniu dystansu społecznego.

Można wybrać pobyt we Wrocławiu, gdzie nie brakuje wakacyjnych atrakcji, co pokazaliśmy kilka dni temu w naszym serwisie video. Pierwszy dzień wakacji to idealny moment, aby wraz z rodziną czy ze znajomymi na wakacje pojechać kamperem. Dom na kółkach z pięcioma łóżkami, kuchnią, prysznicem, telewizorem i toaletą, a przede wszystkim z najbliższymi, to dziś bezpieczna alternatywa dla wielu na spędzenie wakacji. Rowerem przez Dolny Śląsk? Tras dla cyklistów w regionie nie brakuje. Pomóc ma aplikacja dostępna w sklepie Apstore rowerem.info.

Czas epidemii jest okresem niezwykle trudnym dla branży turystycznej. Cierpią organizatorzy wycieczek i biura podróży. Dolnośląska Organizacja Turystyczna podkreśla, że w dobie pandemii nieocenionym wsparciem okazała się pomoc lokalnego biznesu. Chcąc dotrzeć do mnóstwa turystycznych w dobie pandemii. Korzystamy z nich wszyscy. Podobnie jak z transportu. Kolej Dolnośląska na lato, również wychodzi ze swoją ofertą i można będzie wygodnie dojechać w przeróżne zakątki naszego regionu.

Kamperem, rowerem czy pociągiem. Zobacz nasze video. Każdy z nas wybierze sposób, by dojechać w wymarzone miejsce. Oby zatem nie tylko sama podróż, ale i wakacje okazały się niezapomniane. Tego życzymy Czytelnikom Wrocławskich Faktów już od pierwszych wakacyjnych godzin…

Dariusz Nowakowski

Dotąd zaniedbane zakątki miasta – rewitalizacja ma poprawić nie tylko wygląd, ale funkcjonalność dwóch ważnych ulic

Poprzedni artykuł

W Hydropolis jest „Przeciek” – musisz to zobaczyć na własne oczy

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.