8-letni chłopiec, po godz. 18.00 w sobotę, oddalił się z parku na wrocławskim Brochowie.

W poszukiwania dziecka zaangażowana była rodzina oraz kilkudziesięciu funkcjonariuszy Policji. Ponieważ z pozyskanych informacji wynikało, że dziecko może przemieszczać się hulajnogą, obszar poszukiwań szybko rozszerzono na całe miasto. Informację o zaginięciu przekazano niezwłocznie wszystkim policjantom z wrocławskich komisariatów, będącym w służbie na terenie miasta, a także przydzielono specjalnie do poszukiwań kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Sprawdzano tereny zielone, ulice, podwórza i inne miejsca, gdzie mógł znajdować chłopiec.

Małoletni został zauważony przez jednego z mieszkańców na ternie Psiego Pola, który widząc go po godz. 22.00, zareagował prawidłowo i powiadomił służby. 8-latek znajduje się na terenie Psiego Pola. Natychmiast pojechali tam policjanci i przejęli dziecko od mężczyzny, który niewątpliwie wykazał się godną naśladowania obywatelską postawą. Widząc, jak chłopiec przemieszcza nocą samotnie, zareagował prawidłowo i powiadomił służby

Na szczęście poszukiwania zakończyły się dla wszystkich szczęśliwie. Jak jednak widać opieka nad dziećmi wymaga nieustającej czujności, zwłaszcza gdy mały człowiek korzysta z pojazdów, jakimi może się błyskawicznie przemieszczać po mieście.

Poprzez: KMP Wrocław

Sparta w Rybniku odjechała gospodarzom i ma awans do play off

Poprzedni artykuł

Tatsiana Andrushka: „Wrocław jest miastem spotkań dobrych ludzi. Chcemy to dobre miasto spotkań pokazać teraz Białorusinom”

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.