Policyjni wywiadowcy namierzyli poszukiwanego mężczyznę. Gdy dali mu sygnał do zatrzymania się, ten postanowił spróbować swoich szans i zaczął uciekać.

Policyjni wywiadowcy pozyskali informację, że poszukiwany mężczyzna przebywa na terenie jednej z miejscowości w gminie Siechnice. W trakcie obserwacji zauważyli interesujący ich pojazd osobowy na ząbkowickich tablicach rejestracyjnych. Na widok policjantów mężczyzna skręcił dynamicznie w polną drogę i zaczął uciekać, nie stosując się do dawanych przez policjantów sygnałów.

Rozpoczął się pościg. Osobówka nie wytrzymała jednak terenowej jazdy i w samochodzie urwało się lewe koło. Mężczyzna wybiegł z samochodu i próbował uciekać pieszo. Po chwili został zatrzymany. Okazał się nim być 27-letni mieszkaniec gminy Żórawina. Potwierdziło się to, że mężczyzna był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków.

To, że trafi za kratki, nie było jednak jego jedynym zmartwieniem. Policjanci znaleźli przy nim kilka porcji amfetaminy. Mieli też podejrzenia, czy nie znajduje się pod jej wpływem, dlatego została mu pobrana krew do dalszych badań. Za posiadanie narkotyków zatrzymanemu grozić może kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Będzie musiał też odpowiedzieć za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli, a dalsze badania wykażą, czy kierując pojazdem znajdował się pod wpływem środków odurzających. Za popełnione przestępstwa będzie teraz musiał odpowiedzieć przed sądem.

Poprzez: dolnoslaska.policja.gov.pl

S-ION – nowy produkt zapobiegający rozprzestrzenianiu się i transmisji wirusów i bakterii

Poprzedni artykuł

Wiemy, co nowego pojawi się w Kolejkowie – już wiosną 2021

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.