Wrocławski policjant nie po raz pierwszy interweniował po godzinach służby, reagując na zachowania niezgodne z prawem. Tym razem zauważył mężczyznę, który przy pomocy siekiery próbował… wyrwać znak drogowy.

Funkcjonariusz z wrocławskiej Komendy Miejskiej Policji widząc jak mężczyzna pomaga sobie trzymanym w ręku toporkiem, poinformował o tym fakcie swoich kolegów, którzy już rozpoczęli służbę i podjął konieczne działania. 67-letni wrocławianin był bardzo zaskoczony szybką interwencją mundurowych. Filmik z tego incydentu udostępniła Policja.

Nie tylko nie krył chęci wykopania z podłoża znaku drogowego ani powodu takiego zachowania. Wyjaśniał policjantom, że wyrwany przy pomocy toporka znak chciał oddać do pobliskiego skupu złomu metali kolorowych i… zdobyć tym sposobem środki finansowe.

Mundurowi zabezpieczyli zniszczony znak drogowy oraz doprowadzili 67-latka do najbliższej jednostki Policji. Aktualnie trwa szacowanie strat poczynionych przez mężczyznę. W zależności od ich wysokości, mężczyzna może usłyszeć nawet zarzut popełnienia przestępstwa, zagrożonego karą nawet pięcioletniego pozbawienia wolności.

Poprzez: KMP Wrocław

Kibice we Wrocławiu oglądali tylko trzy sety – za nami mecz Wrocławia z Kluczborkiem [VIDEO]

Poprzedni artykuł

Wielki bal wielkich serc z wielką sztuką w tle – jesteś zaproszony do dzielenia się dobrem

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.