Rozpoczął się kolejny etap budowy Trasy Autobusowo-Tramwajowej na Nowy Dwór. Od soboty 2 stycznia zamknięty jest fragment ul. Strzegomskiej w okolicy ul. Babimojskiej.

Wykonawca będzie na tym odcinku m.in. przebudowywał sieci podziemne na dużej głębokości, przesuwał oś jezdni. Prace zakończą się w marcu 2021 roku – tak zapewniają Wrocławskie Inwestycje. Zmiany w organizacji ruchu nie dotyczą komunikacji zbiorowej.

Kierowcy w kierunku centrum będą kierować się objazdem ulicami: Nowobabimojską, Otyńską, Fabryczną i Robotniczą. Kierowcy jadący z kolei w kierunku Nowego Dworu od ul. Strzegomskiej pojadą łącznikiem do ul. Robotniczej, następnie ul. Wagonową do Fabrycznej. Od strony ul. Strzegomskiej przez wiadukt nad torami kolejowymi będzie tylko dojazd do WPB.

Sprawczyni winna – ale poszkodowany też nie lepszy

Poprzedni artykuł

Zaplanuj ferie w muzeum – ani chwili bez ciekawych propozycji

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

2 Komentarze

  1. […] informowaliśmy w naszym portalu o tymczasowej reorganizacji układu komunikacyjnego w związku z budową TAT. Dzisiaj mamy […]

  2. Postawcie tam kilka radiowozów żeby tłumaczyli każdemu jak mają jeździć bo 90% jeździ na pamięć wymuszając pierwszeństwo. Jak któremuś kierowcy z dużego wozu znudzi się hamować już w końcu to dojdzie do tragedii.

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.