Brzuch wysyła Ci sygnały, których nie wolno ignorować! Darmowe badania we Wrocławiu

Fot. Daniel Mofina.

Centrum Medyczne Endocare z Wrocławia zaprasza mieszkańców miasta i całego Dolnego Śląska do udziału w rewolucyjnym programie profilaktycznym, współfinansowanym przez Unię Europejską. W ramach akcji aż 10 tysięcy chętnych skorzysta z darmowych badań USG jamy brzusznej oraz kompleksowej diagnostyki krwi.

Pod hasłem „Co mi powiesz, brzuchu?” rusza szeroka kampania edukacyjna i promocyjna, która skupia się na wczesnym wykrywaniu zaburzeń narządów jamy brzusznej – w tym stłuszczeniowej choroby wątroby, uznanej przez WHO za epidemię XXI wieku. Celem jest szybka interwencja, zanim problemy zdrowotne staną się poważne.

Pamiętajcie: wiele schorzeń wątroby, trzustki, układu sercowo-naczyniowego czy nerek rozwija się bezobjawowo. Według Europejskiego Towarzystwa Badań nad Wątrobą (EASL) i Światowej Organizacji Zdrowia, zespół metaboliczny dotyka już co czwartego dorosłego!Wszystkie szczegóły programu, terminy zapisów, warunki udziału oraz materiały edukacyjne znajdziesz w naszym najnowszym filmie na YouTube.

 

Show Comments (0) Hide Comments (0)
guest

0 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów

Dołącz do newslettera!

Co słychać we Wrocławiu? Sprawdź pierwszy. Nie przegap tego, o czym mówi miasto

Zapisując się, akceptujesz nasz Regulamin oraz Politykę prywatności. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki newslettera.