W ciągu roku z programu Nasz Wrocław skorzystało już ponad 50 tysięcy wrocławian. 200 zł na start do wykorzystania na bezpłatne wejścia m.in. do ZOO, Hydropolis czy Aquaparku. Zniżki w niemal 60 miejscach na terenie całego miasta. Z aplikacji mogą korzystać wszyscy rozliczający podatki we Wrocławiu. Założenie konta jest bezpłatne i trwa kilka chwil. 

Po pobraniu aplikacji każdy mieszkaniec otrzymuje jednorazowe, darmowe wejścia do Aquaparku, Hydropolis, ZOO czy na mecz piłkarskiego Śląska. Za darmo można również wziąć udział w przejażdżce konnej na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice. Chcemy, aby mieszkańcy rozliczający PIT we Wrocławiu mogli korzystać z dodatkowych benefitów. Co roku zachęcamy mieszkańców Wrocławia, by rozliczali swoje zeznanie w miejscu zamieszkania. Nie trzeba przy tym zmieniać adresu zameldowania – zaznacza skarbnik miasta Marcin Urban. Przykładowo: jeśli chcemy skorzystać z darmowego wejścia do ZOO, wystarczy powiedzieć o tym kasjerowi i mieć przy sobie dokument tożsamości. Z pakietu pięciu jednorazowych wejść można skorzystać w ciągu całego roku do 17 listopada 2020 r. Następnie pojawi się nowy pakiet wejściówek.

Tylko w tym roku program oferuje zniżki w kilkudziesięciu miejscach we Wrocławiu – to m.in. klubokawiarnie, placówki kultury, kina, ośrodki sportu i rekreacji, a od niedawna również ogród japoński. Odwiedzając wrocławskie atrakcje, dzięki karcie można zaoszczędzić rocznie nawet kolejne 400 zł. Lista partnerów regularnie się zwiększa. W lipcu do programu Nasz Wrocław dołączyła restauracja Hard Rock Cafe. Jeszcze w tym roku pojawi się kolejnych 10 partnerów.

Zachęcamy mieszkańców do aktywnego spędzania czasu w mieście i korzystania z atrakcji. Wystarczy pobrać aplikację Nasz Wrocław na smartfona i uzupełnić dane. To między innymi numer telefonu i PESEL. Rejestracja zajmuje kilka minut. Konto założymy stojąc nawet w kolejce do kasy biletowej atrakcji, z której bezpłatnie chcemy skorzystać – mówi dyrektor Biura Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego Radosław Michalski.

Co prawda 5 darmowych wejść jest dedykowanych pełnoletnim, ale z Naszego Wrocławia mogą również korzystać dzieci i nastolatkowie. Jako użytkownik można założyć konto swojemu dziecku, które skończyło 13 lat. Dzięki temu będzie mogło samo korzystać ze zniżek u partnerów programu. W przypadku osób starszych, które nie korzystają z internetu, istnieje możliwość wyrobienia karty Nasz Wrocław. Wystarczy zgłosić się do Centrum Obsługi Podatnika przy ul. Kotlarskiej 41.

Dzięki temu oszczędzimy m.in. na wizytach we wrocławskim ZOO, które w 2020 roku jest najchętniej odwiedzaną atrakcją w ramach programu.  Tylko w trwającym roku, dzięki karcie Nasz Wrocław, ZOO bezpłatnie odwiedziło siedem tysięcy osób. W przypadku kolejnych wejść w ciągu roku – drugiego czy trzeciego – dorosły może liczyć na 40% zniżki na bilet jednorazowy. Nasz Wrocław to także 10% zniżki na kartę roczną prezes ZOO Wrocław Radosław Ratajszczak.

Mimo ubiegłotygodniowej decyzji Rady Miejskiej, która – jak informowaliśmy w naszym portalu – uchwaliła nowy cennik biletów komunikacji miejskiej, program Nasz Wrocław będzie miał dodatkowy atut. Dla posiadaczy konta w aplikacji nie wzrosną ceny biletów okresowych. Kupując bilet miesięczny na wszystkie linie, będzie można dzięki temu zaoszczędzić 20 zł. W przypadku biletu 365-dniowego na wszystkie linie, to oszczędność w wysokości 250 zł.

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ SZCZEGÓŁY

Największy tegoroczny remont torów we Wrocławiu już trwa – inwestycja w bezpieczeństwo i komfort pasażerów MPK

Poprzedni artykuł

Linia kolejowa nad Jeziorem Pilichowickim będzie rewitalizowana – jest oświadczenie zarządu województwa dolnośląskiego

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.