fot. ZDiUM / zdjęcie ilustracyjne

W tych miejscach nie pojedziemy już „na pamięć”. Zarząd Dróg i Utrzymania miasta poinformował o zmianach w organizacji ruchu na ulicach: Orlej, Kościuszki, Ostrzeszowskiej, Zalipie, Igielnej, placu Uniwersyteckim, Stawowej, Sudeckiej i Wiśniowej.

W ciągu najbliższych dni, od 30 września br. w wielu punktach miasta wystąpią zmiany w organizacji ruchu o charakterze stałym bądź czasowy, dla potrzeb wykonania:oznakowania poziomego, prac sieciowych, zdjęć filmowych, wydarzeń kulturalno – naukowych — informuje ZDiUM.

30 września

Na pl. Uniwersyteckim od godz. 13:00 30 września do godz. 14:00 1 października będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu w zakresie parkowania. Zmiana ma związek z uroczystą, wspólną inauguracją roku akademickiego przez wrocławskie uczelnie.

Na ulicy Orlej od 30 września zacznie obowiązywać strefa ruchu uspokojonego, z dopuszczalną maksymalną prędkością 30 km/h. Od tego momentu skrzyżowania Orlej z Ulanowskiego i Sępią stają się równorzędne (zasada prawej ręki)

1 października

Na ul. Kościuszki na wysokości nru 122a od godz. 20:00 1 października do godz. 6:00 4 października będą zajęte chodnik i jezdnia, przy utrzymaniu ruchu. Zmiana ma związek z budową przyłącza kanalizacji sanitarnej.

Na ul. Ostrzeszowskiej na wysokości nru 28 od godz. 20:00 1 października do godz. 6:00 4 października będzie zajęta jezdnia na całej szerokości, przy wyłączeniu ruchu drogowego. Zmiana ma związek z budową przyłącza  kanalizacji sanitarnej.

Na ul. Stawowej, Rejtana, Sudeckiej i na al. Wiśniowej przez cały piątek będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się. Zmiana ma związek z pracami ekipy filmowej.

4 października

Na ul. Igielnej, między Odrzańską a Więzienną, od poniedziałku nie będzie przejazdu i jezdnia będzie zajęta na całej szerokości, w związku z budową budynku wielorodzinnego z częścią usługową przez I2 Igielna sp. z o.o. Zajęcie będzie obowiązywać do 31 grudnia br.

Na ul. Zalipie wystąpią zwężenia na drodze w związku z budową sieci wodociągowej i sanitarnej przez MPWiK. Utrudnienia będą występowały od 1 października do 8 listopada br.

W piątek i sobotę wrócisz do domu ze smoczą palmą lub maską małpy

Poprzedni artykuł

“Serce Kobiety” to kampania kardiologiczna, która ma poprawić profilaktykę [WIDEO]

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.