fot. MPK Wrocław

4 grudnia rozpoczyna się wymiana zwrotnic tramwajowych na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Piastowskiej. Planowane jest wprowadzenie zmian na trasach linii: 1, 9, 17, 70.

Tramwaje linii 1

Tramwaje linii 1 zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach od ulicy Piastowskiej przez ulicę Sienkiewicza, most Szczytnicki, aleję Różyckiego, Paderewskiego i ulicę Mickiewicza.

Tramwaje linii 9

Tramwaje linii 9 pojadą objazdem w obu kierunkach od placu Bema przez ulicę Poniatowskiego, Jedności Narodowej, ulicę Nowowiejską i Piastowską do ulicy Sienkiewicza.

Tramwaje linii 17

Tramwaje linii 17 zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach od ulicy Sienkiewicza przez ulicę Wyszyńskiego, Szczytnicką, plac Grunwaldzki do mostu Szczytnickiego.

Tramwaje linii 70

Tramwaje linii 70 pojadą objazdem w obu kierunkach od ulicy Słowiańskiej przez ulicę Jedności Narodowej, Poniatowskiego, plac Bema, ulicę Sienkiewicza, Wyszyńskiego, most Pokoju do placu Społecznego.

Co z biletami okresowymi?

Pasażerowie, którzy skasowali bilet jednorazowy w tramwaju linii 1 będą mogli kontynuować podróż tramwajami linii 17 lub 33 oraz autobusami linii D, 111, 121, 131 i 151 na odcinku pl. Grunwaldzki – Kochanowskiego – pl. Grunwaldzki. Ta zasada również będzie obowiązywała w kierunku powrotnym. Skasowany bilet będzie zachowywał ważność nie dłużej niż przez 90 minut.

Pasażerowie posiadający bilet okresowy na linię 1 będą mogli podróżować bez żadnych dopłat:

  • tramwajami linii 17 i 33 na odcinku Stadion Olimpijski – pl. Grunwaldzki – Stadion Olimpijski;
  • autobusami linii D, 111, 121, 131, 151 na odcinku Kochanowskiego – pl. Grunwaldzki – Kochanowskiego.

Pasażerowie posiadający bilet okresowy na linię 9 będą mogli podróżować bez żadnych dopłat tramwajami linii 17 na odcinku Galeria Dominikańska – Sępolno – Galeria Dominikańska.

Pasażerowie posiadający bilet okresowy na linię 17 będą mogli podróżować bez żadnych dopłat tramwajami linii 9 na odcinku Galeria Dominikańska – Sępolno – Galeria Dominikańska.

Pasażerowie posiadający bilet okresowy na daną linię okresową mogą podróżować:

  • wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie przed remontem;
  • wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie która kursuje objazdem podczas remontu.

Prace mają potrwać tydzień.

Rekordowa Długołęka! 22,5 litra krwi oddali mieszkańcy Długołęki

Poprzedni artykuł

Pierwszy Elf 2 z Kolei Dolnośląskich na testach w Żmigrodzie

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.