Są ekologiczne, praktyczne i oryginalne, a ostatnio coraz bardziej popularne. Kolorowe torby, zrobione ze starych banerów, można zdobyć w jutrzejszą sobotę podczas akcji Magnolia Park „Bądź EKO”.

„Bądź EKO” to najnowsza akcja Magnolia Park, szczególnie dedykowana tym, które podążają za trendami i troszczą się o środowisko. Centrum handlowe postanowiło zrobić pożytek z niepotrzebnych banerów reklamowych, także tych należących do najemców centrum i wykonać z nich ekologiczne torby na zakupy. Są kolorowe, oryginalne, modne i niepowtarzalne, a do tego bardzo wytrzymałe. Z jednej strony to szansa na zyskanie modnego dodatku, z drugiej okazja do zrobienia czegoś pożytecznego dla środowiska.

Kolorowe i modne torby Magnolia Park rozda klientom w akcji utrzymanej w duchu ekologii i odpowiedzialnego społecznie biznesu. Aby dostać torbę, wystarczy w dniu 18 lipca (sobota) zrobić zakupy na kwotę 200 zł (na maksymalnie dwóch paragonach). Paragony należy pokazać na stoisku z nagrodami zlokalizowanym na placu pomiędzy lokalami Empik a Super-Pharm w godzinach od 11:00 do 20:00 (lub do wyczerpania zapasów).

Z jednego banera powstało 30 toreb, a na wykonanie 500 toreb zużyliśmy aż 30 banerów. Każda torba jest inna, bo wykorzystaliśmy różne wzory banerów. Magnolia Park inspiruje i jest EKO, do czego zachęca wszystkich wrocławian. Dzięki naszej najnowszej akcji robimy coś pożytecznego dla środowiska. Zapraszamy do przyłączenia się – zachęca Marta Kocik – manager ds. marketingu i PR w Magnolia Park.

Magnolia Park stawia na ekologię, od dłuższego czasu angażując się w akcje mające na celu promocję dobrych postaw, wzmacnianie ekologicznej świadomości i zachęcanie do zdrowego stylu życia. Przez ostatnie miesiące działania proekologiczne były realizowane zwłaszcza w internecie. Przykłady to cykl porad, inspiracji i instrukcji do zrealizowania w domu: jak nie marnować żywności? (zero waste), przepis na maseczkę odżywczo-nawilżającą, ekologiczny balsam do ust i odżywkę do włosów, czy instrukcja stworzenia małych poidełek dla owadów. Były także warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych bez wychodzenia z domu: peelingów do ciała i saszetek do kąpieli.

Absolutnie innowacyjny projekt architektoniczny – Concordia Design perłą w pejzażu Wrocławia [VIDEO]

Poprzedni artykuł

Miejscem akcji jest wyłącznie Wrocław – powstaje film, jakiego jeszcze nie widzieliście

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.