Przez miesiąc od zniesienia większości ograniczeń w funkcjonowaniu centrów handlowych, w Arkadach Wrocławskich zdążyły zadebiutować trzy nowe marki oraz kino samochodowe.

Pomimo obowiązującego lockdown’u, podpisane zostały trzy nowe umowy najmu. W pierwszej połowie maja portfolio najemców należącego do Develia S.A. wrocławskiego centrum handlowego zasilił EraJetModels – oficjalny detalista modeli samolotów najsłynniejszych światowych marek. W lokalu zlokalizowanym na poziomie +1 Arkad Wrocławskich hobbyści i pasjonaci lotnictwa obok szerokiego asortymentu statków powietrznych znajdą też bogatą ofertę gadżetów oraz akcesoriów lotniczych, w tym artykuły marek Boeing, Airbus czy Trintec Industries. Na poziomie 0 centrum handlowego swój salon otworzyła firma Mikola specjalizująca się w produkcji oraz montażu nowoczesnych i funkcjonalnych systemów osłonowych okien. Rozpoczął też działalność salon multibrandowy 50 style oferujący akcesoria i odzież w stylu sportowym, outdoorowym, lifestyle’owym i casualowym.

Jak już informowaliśmy w naszym portalu, Arkady Wrocławskie we współpracy z OH KINO otworzyły też OH KINO Samochodowe. Zlokalizowane jest ono na dachu centrum handlowego i mieści blisko 30 pojazdów. Dla niezmotoryzowanych z kolei przygotowano leżaki.  OH KINO samochodowe ma status sali kinowej. W repertuarze znajdą się największe hity bieżącego roku, a także filmy, które w związku z pandemią zostały zdjęte z ekranu. Seanse odbywają się codziennie, a w weekendy dodatkowo planowane są nocne maratony filmowe.

W związku czwartym etapem znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19 w Arkadach Wrocławskich ponownie otwarte zostało znajdujące się na poziomie +2 centrum handlowego Rodzinne Centrum Edukacji i Zabawy – Klockownia oraz Fitness Academy. Wszystkie lokale funkcjonują w nowym reżimie sanitarnym i zgodnie z wytycznymi opracowanymi przez Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z Głównym Inspektorem Sanitarnym.

STUDIO FAKTY – Jarosław Obremski: „Gospodarka musi być stopniowo odmrażana” [VIDEO]

Poprzedni artykuł

Wzmocnienie WKK – do ekipy dołącza Łukasz Uberna

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.