Fot. Facebook/ Forum Ekonomiczne / Economic Forum

“Gazeta Wyborcza” poinformowała, że wczoraj, podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu, antyszczepionkowcy zorganizowali demonstrację przed hotelem Gołębiewski. Uczestnicy protestu obrażali przybyłych gości, w tym polityków. Wśród skandowanych haseł można było usłyszeć “Kagańce na ryj”. Jeden z banerów Forum zniszczono napisami: “Darmowy chlew” i “Duda Żyd”.

Jak podaje “Gazeta Wyborcza”, Władysława Kosiniaka-Kamysza, szefa PSL, obrażono słowami “Ty polityczna prostytutko. Przestępco”. Wojciech Andrusiewicz, rzecznik Ministerstwa Zdrowia, został popchnięty.

Forum Ekonomiczne w Karpaczu, nazywane “polskim Davos”, rozpoczęło się 7 września, a kończy się dziś. Antyszczepionkowcy zorganizowali tam również swoje anty-Davos, które nazwali I Forum Nowej Polski. Podczas ich zgromadzenia wypowiadał się np. Janusz Zagórski – ufolog i badacz zjawisk niewyjaśnionych. Omawiał on “tworzenie zrębów równoległej rzeczywistości” – “e-parlamentu wolnych ludzi” – czytamy na łamach “Wyborczej”. Antyszczepionkowcy liczą, że ta społeczna organizacja zwerbuje miliony, a “wolni ludzie” powołają „rząd światła”.

Poszukiwany, poszukiwana…firma, która zaprojektuje remont torów do Leśnicy – informuje MPK

Poprzedni artykuł

Zmiana warty we wrocławskim Capitolu. Konrad Imiela nie jest już dyrektorem naczelnym teatru

Następny artykuł

Możesz także polubić

1 Treść komentarza

  1. Półgłówki i tyle. Szkoda pisać o tym motłochu. Tu nie chodzi o szczepienia, tylko o politykę. Sam nie jestem zwolennikiem obecnej partii rządzącej, ale jak czytam i tych półgłówkach, to ręce opadają…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.