Z okazji rocznicy odzyskania niepodległości, Opera zaprasza wszystkich melomanów do wspólnego świętowania.

W ten dzień będziemy obchodzić pierwszą rocznicę założenia chóru „Amanti dell’Opera”. Inauguracja pierwszego spotkania naszych miłośników, amatorów i wielbicieli miała miejsce w szczególną datę upamiętniającą 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

W ten wyjątkowy dzień w repertuarze znajdą się utwory patriotyczne i żołnierskie o charakterze narodowym. Będzie to kolejna okazja do szczerzenia patriotyzmu wśród widzów i chórzystów. Następnie czeka nas publiczny występ chóru „Amanti dell’Opera” i Chóru Dziecięcego Opery Wrocławskiej na balkonie od strony ulicy Świdnickiej, którym dyrygować będzie prowadząca obydwa chóry Liliana Jędrzejczak wraz z akompaniamentem. Na koniec zaprosimy wszystkich na dodatkową atrakcję, jaką będzie tort przygotowany specjalnie z myślą o naszych „Amanti”, aby uczcić ich pierwszą rocznicę działalności w Operze Wrocławskiej.

Koncert z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości „Amanti dell’Opera” – poniedziałek – 11 listopada 2019 – 16:00 – Opera Wrocławska – Wrocław – wstęp bezpłatny

Ojczyzna-Synczyzna – rodzinne obchody Święta Niepodległości

Poprzedni artykuł

Charles Lloyd Presents: Wild Man Dance with NFM Filharmonia Wrocławska

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.