Pomiędzy terenami dawnego Pafawagu a ogródkami działkowymi ROD Malina może powstać najwyższy budynek we Wrocławiu. Drapacz chmur, który miałby mieć do dachu aż 272 metry wysokości, byłby nie tylko najwyższym obiektem w stolicy Dolnego Śląska, ale również w Polsce i w całej Unii Europejskiej. Inwestor – Giant Development – na razie prezentuje śmiałe wizualizacje wieżowca, który miałby być zlokalizowany na działce w rejonie siedziby Uniwersytetu WSB Merito oraz Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Projekt jest obecnie na etapie koncepcji architektonicznej, jednak inwestor zapowiada, że w ciągu kilku lat chce zrealizować swoje wizje.







Coś pięknego! Ale dlaczego nie 330 metrów!? Powinien być naprawdę wysoki. Cudeńko!