BiznesWażneWiadomościWideo/Galerie

Akwarystyczny „Trzmiel” – jedyny taki sklep w naszym mieście [VIDEO]

0

Kontynuując nasz coniedzielny spacer #BliżejMiasta, tym razem trafiamy do jednego z tych miejsc w naszym mieście, które z pewnością jest wyjątkowe.

Wprawdzie to sklep, ale takich więcej we Wrocławiu nie ma więcej. Początek sklepu „Trzmiel” sięga roku 1989. Rozpoczynali jako osiedlowy sklepik, dziś są liderem sprzedaży produktów akwarystycznych na portalu Allegro w Polsce. Michał Czerwiński sklep przejął po zmarłym ojcu Marku, dziś spełnia ich wspólne marzenia. I to była dobra decyzja. Jak nam mówią: do roku 2004 sklep był wędkarsko-zoologiczny, wtedy została podjęta decyzja. Stawiamy na akwarystykę, choć wciąż zdarzają się klienci, którzy przychodzą po artykuły wędkarskie. Oprócz papug, żółwi, jaszczurek, węży i pająków spróbujcie zgadnąć, kochani widzowie, co jeszcze w dzieciństwie w rodzinnym domu mógł mieć Michał?

Sklep „Trzmiel” to także wieloletnia przyjaźń wspólników Michała i Jarka, a także przywiązanie do miejsca. Z Nowego Dworu nie znikną, ale popularnego „Trzmiela” czeka zmiana lokalizacji. Przygotowania idą pełną parą. Korzystając z wiedzy naszego rozmówcy zapytaliśmy jeszcze o porównanie polskiego rynku akwarystycznego z zagranicznym oraz z czego wynika tak duża popularność? Zobacz nasze video. O tym wszystkim, a przede wszystkim o niezwykłości tego miejsca jest dzisiejszy odcinek naszego niedzielnego cyklu.

Dariusz Nowakowski

„Wieloświat” – muzyka o tym, że jesteśmy wieloświatem

Poprzedni artykuł

Czas nie sprzyjał przestępcy – nieuchronność kary przed nim

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.