Święta, święta i po świętach. Wrocławscy policjanci przeprowadzili aż 1287 różnego rodzaju interwencji i zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 66 osób. Od piątku do poniedziałku włącznie, funkcjonariusze zatrzymali też 15 nietrzeźwych kierujących i 27 osób poszukiwanych. Na drogach powiatu wrocławskiego doszło także do 3 wypadków – na szczęście nikt nie doznał obrażeń zagrażających życiu.

Tegoroczne Święta Wielkanocne, również z uwagi na obecną sytuację w kraju i na świecie, przebiegły na wrocławskich drogach dość spokojnie. W ciągu minionych czterech dni odnotowano 3 wypadki i 67 kolizji. To mniejsza liczba zdarzeń, do których dochodzi niejednokrotnie w ciągu dni roboczych.ocenia asp. szt. Łukasz Dutkowiak z KMP we Wrocławiu.

Policjanci z wrocławskiej Komendy Miejskiej Policji, prowadząc wzmożone działania kontrolne w okresie świątecznego weekendu, ujawnili i zatrzymali także 15 osób, które mimo wielokrotnych apeli o trzeźwość, zdecydowały się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów po spożyciu alkoholu.

Okres świąteczny to nie tylko czas wzmożonej pracy policjantów ruchu drogowego, ale także służb prewencji oraz kryminalnych. W ciągu trzech minionych dni funkcjonariusze przeprowadzili aż 1287 różnego rodzaju interwencji i zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 66 osób, a także 27 poszukiwanych.

Piotr Krejner
fot. Policja Wrocławska

Legnicka 60C rośnie w oczach. Elewacja zdobiona ręcznie robioną płytką z Holandii

Poprzedni artykuł

Zmarł Stanisław Maksymowicz, wybitny wrocławski lotnik. Miał 88 lat

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.