24 maja br. ponad tysiąc biegaczy miało zmierzyć się w jednej z najbardziej wymagających konkurencji, czyli Mistrzostwach Polski w biegu po schodach Sky Tower Run.

Sky Tower Run to jeden z najbardziej wymagających biegów. Jego uczestnicy mają do pokonania 1142 schody. Z roku na rok lista startowa zapełniała się coraz szybciej, a grupa śmiałków, chętnych do zdetronizowania mistrzów, wydłuża się. Niestety, nikt nie był w stanie przewidzieć tego, co wydarzy się w 2020 roku.

W związku z obecną wyjątkową sytuacją i towarzyszącymi jej ograniczeniami, organizatorzy wydarzenia, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, zdecydowali o przełożeniu rywalizacji na najbliższy możliwy termin w 2021 roku. Podjęcie decyzji o przeniesieniu Sky Tower Run na przyszły rok nie było łatwe. Szczególnie, że wciąż otrzymywaliśmy informacje o tym, jak wielu biegaczy nie może doczekać się majowego startu w zawodach. Jednak obecna sytuacja zmusiła nas do przeorganizowania imprezy. Nie tracimy jednak pogody ducha i wierzymy, że w przyszłym roku pełni sił i głodni sportowych emocji spotkamy się w Sky Tower, aby po raz siódmy wbiec na jego szczyt – mówi Jacek Urbanowicz z Pro-Run Wrocław.

Wszystkie opłaty startowe zachowują ważność do kolejnej edycji. Z racji wyjątkowej sytuacji i tzw. „siły wyższej” zwroty wpłaconych środków nie będą dokonywane. Aktualnie organizatorzy pracują nad najbardziej optymalnym terminem wydarzenia. Dokładna data zostanie podana w osobnym komunikacie.

Przedsiębiorcy rozwijają nasz region – Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca wspomaga ten kierunek

Poprzedni artykuł

Przystanki wiedeńskie i remonty torowisk – będzie ładniej i oby było punktualnie

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.